5988A30102F
Dialight
Prodotto No:
5988A30102F
Produttore:
Dialight
Pacchetto:
1204
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
SM LED 0402 ORG 605NM SSTR
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 605nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle -
Color Orange
Current - Test -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 1.00mm W
Millicandela Rating -
Product Status Active
Height (Max) 1.60mm
Supplier Device Package 1204
Lens Style Rectangle with Domed Top
Series 598
Package / Case 1204 (3210 Metric)
Mfr Dialight
Voltage - Forward (Vf) (Typ) -
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Strip
Lens Size 2.00mm x 1.00mm
Base Product Number 5988A