5988A60102F
Dialight
Prodotto No:
5988A60102F
Descrizione:
SM LED 0402 YLGRN 570NM SSTR
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 573nm
Viewing Angle -
Color Yellow-Green
Current - Test -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 1.00mm W
Millicandela Rating -
Product Status Active
Height (Max) 1.60mm
Package Strip
Lens Size 2.00mm x 1.00mm
Base Product Number 5988A