5UWC20.025C-F
Bivar Inc.
Prodotto No:
5UWC20.025C-F
Produttore:
Bivar Inc.
Pacchetto:
5mm
Descrizione:
LED WHITE CLEAR 5MM T/H
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 6500K
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 25°
Color White, Cool
Current - Test 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Millicandela Rating 20000mcd
Product Status Obsolete
Height (Max) 8.60mm
Supplier Device Package 5mm
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case Radial
Mfr Bivar Inc.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.4V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Lens Size 5mm, T-1 3/4