Casa / Oscillators / 625L3C003M68640
minImg
625L3C003M68640
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
625L3C003M68640
Descrizione:
XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 625
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 3.6864 MHz