Casa / Oscillators / 625L3I010M00000
minImg
625L3I010M00000
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
625L3I010M00000
Descrizione:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
In magazzino : 43204
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 625
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz