Casa / Oscillators / 625M3I027M00000
minImg
625M3I027M00000
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
625M3I027M00000
Descrizione:
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
In magazzino : 4555
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 27 MHz