Casa / Oscillators / 626L10002G3T
minImg
626L10002G3T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
626L10002G3T
Descrizione:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz