Casa / Oscillators / 626L15625I2T
minImg
626L15625I2T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
626L15625I2T
Descrizione:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz