SAB North America
Prodotto No:
6284501
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MULTI-PAIR 20AWG SHLD 1FT=1 PC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.764
$6.764
25
$5.168
$129.2
100
$4.9685
$496.85
250
$4.7405
$1185.125
500
$4.5885
$2294.25
1000
$4.2275
$4227.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Polyethylene (PE) |
| Voltage | 2000 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Red |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.417" (10.59mm) |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair Twisted) |