Casa / Oscillators / 632L3I014M74560
minImg
632L3I014M74560
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
632L3I014M74560
Descrizione:
XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 14.7456 MHz