Casa / Oscillators / 633L20006A2T
minImg
633L20006A2T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
633L20006A2T
Descrizione:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 66mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz