Rubycon
Prodotto No:
63MU333KZ22012
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC 0805
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.736
$2.736
10
$2.21635
$22.1635
50
$1.93439
$96.7195
100
$1.69252
$169.252
500
$1.289568
$644.784
1000
$1.128372
$1128.372
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Acrylic, Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | Solder Pads |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | PMLCAP®, MU |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 0.033 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |