SAB North America
Prodotto No:
6402611
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE 2COND 24AWG PUR SHLD 1=1FT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.688
$6.688
25
$5.396
$134.9
100
$5.168
$516.8
250
$4.902
$1225.5
500
$4.712
$2356
1000
$4.351
$4351
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Communication |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | S PB 640 UL |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Polyethylene (PE) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Purple |
| Features | Flame Retardant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.315" (8.00mm) |
| Number of Conductors | 2 |