SAB North America
Prodotto No:
6612202
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE CAT5 4COND 22AWG GRN 1=1FT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.315
$7.315
25
$5.909
$147.725
100
$5.6715
$567.15
250
$5.3675
$1341.875
500
$5.1585
$2579.25
1000
$4.7785
$4778.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 75°C |
| Usage | Industrial, Network |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat5 |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | PN 661 |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Polyethylene (PE) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Green |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.260" (6.60mm) |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair) |