666K101-16
Cicoil
Prodotto No:
666K101-16
Descrizione:
CBL RIBN 16COND 0.039 CLEAR 25'
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 260°C
Cable Type Flat Cable
Current Rating (Amps) 5 A
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL E324413, CE
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark -
Series -
Length 25.0' (7.62m)
Ribbon Width 0.630" (16.00mm)
Voltage 450 V
Mfr Cicoil
Pitch 0.039" (1.00mm)
Package Bulk
Insulation Resistance 200MOhm