666K101-34-050
Cicoil
Prodotto No:
666K101-34-050
Descrizione:
CBL RIBN 34COND 0.039 CLEAR 50'
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 260°C
Cable Type Flat Cable
Current Rating (Amps) 5 A
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL E324413, CE
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark -
Series -
Length 50.0' (15.24m)
Ribbon Width 1.339" (34.00mm)
Voltage 450 V
Mfr Cicoil
Pitch 0.039" (1.00mm)
Package Bulk
Insulation Resistance 200MOhm