687AVG025MGBJ
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Prodotto No:
687AVG025MGBJ
Descrizione:
CAP ALUM POLY 680UF 20% 25V T/H
In magazzino : 13279
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.532" (13.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 235 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm
Ratings -
Series AVG
Type Polymer
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 4.7 A @ 100 kHz
Mfr Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Capacitance 680 µF