6SL32303YE480AP0
Siemens
Prodotto No:
6SL32303YE480AP0
Descrizione:
G120X IP20 380-480V 132KW FSF C2
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 45°C
Current - Output 338A
Voltage - Load 400 ~ 480V
Type Module
Wattage - Load 132000 W
For Use With/Related Products G120X Series
Voltage - Supply 380 ~ 480VAC