NXP USA Inc.
Prodotto No:
74HC4520D,118
Produttore:
Pacchetto:
16-SO
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
NOW NEXPERIA 74HC4520D - BINARY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
988
$0.285
$281.58
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Count Rate | 69 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Direction | Up |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Elements | 2 |
| Timing | Synchronous |
| Package | Bulk |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | 74HC4520 |