Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
74HC75FP-E
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QUAD BISTABLE TRANSPARENT LATCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
738
$0.3895
$287.451
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Differential |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1:8 |
| Product Status | Active |
| Series | 74HC |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Delay Time - Propagation | 11ns |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Base Product Number | 74HC75 |