Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
74HCT164PW/S400J
Produttore:
Pacchetto:
14-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
74HCT164PW - Serial In Parallel
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1880
$0.152
$285.76
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | Shift Register |
| Function | Serial to Parallel |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |