NXP USA Inc.
Prodotto No:
74HCT3G07DP,125
Produttore:
Pacchetto:
8-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1837
$0.152
$279.224
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Open Drain |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | 74HCT |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Elements | 3 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | -, 4mA |
| Base Product Number | 74HCT3G07 |