NXP Semiconductors
Prodotto No:
74HCT3G34DC,125
Produttore:
Pacchetto:
8-VSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
NEXPERIA 74HCT3G34DC - BUFFER, H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Series | 74HCT |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Number of Elements | 3 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |
| Base Product Number | 74HCT3G34 |