NXP USA Inc.
Prodotto No:
74HCT4514PW118
Produttore:
Pacchetto:
24-TSSOP
Batch:
-
Descrizione:
NOW NEXPERIA 74HCT4514PW - DECOD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
364
$0.779
$283.556
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 4:16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | 74HCT |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |
| Base Product Number | 74HCT4514 |