Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
74HCT9046APW118
Produttore:
Pacchetto:
16-TSSOP
Batch:
-
Descrizione:
IC PHASE LOCK LOOP 16TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
234
$1.216
$284.544
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| PLL | Yes |
| Series | 74HCT |
| Input | Clock |
| Type | Phase Lock Loop (PLL) |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Output | Clock |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 19MHz |
| Base Product Number | 74HCT9046A |