Fairchild Semiconductor
Prodotto No:
74LCX573BQX
Produttore:
Pacchetto:
20-DQFN (2.5x4.5)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20DQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
544
$0.5225
$284.24
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-DQFN (2.5x4.5) |
| Series | 74LCX |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Delay Time - Propagation | 1.5ns |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74LCX573 |