NXP USA Inc.
Prodotto No:
74LV4094DB,118
Produttore:
Pacchetto:
16-SSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SERIAL IN PARALLEL OUT, LV/LV-A/
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
435
$0.6555
$285.1425
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | Shift Register |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Series | 74LV |
| Function | Serial to Parallel, Serial |
| Package / Case | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 1V ~ 3.6V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 74LV4094 |