NXP Semiconductors
Prodotto No:
74LVC139D,112
Produttore:
Pacchetto:
16-SO
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
NEXPERIA 74LVC139D - DECODER/DRI
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1871
$0.152
$284.392
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1 x 2:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | 74LVC |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74LVC139 |