IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
74LVC16344APAG
Produttore:
Pacchetto:
56-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC CLK BUFFER 2:4 56TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1274
$0.2755
$350.987
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Series | 74LVC |
| Input | Clock |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Output | 3-State |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Bulk |