NXP Semiconductors
Prodotto No:
74LVC1G06GF,132
Produttore:
Pacchetto:
6-XSON, SOT891 (1x1)
Batch:
-
Descrizione:
NEXPERIA 74LVC1G06GF - INVERTER,
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
3129
$0.095
$297.255
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.58V ~ 1.65V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON, SOT891 (1x1) |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Input Logic Level - High | 1.07V ~ 3.85V |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Features | Open Drain |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Quiescent (Max) | 200 µA |
| Current - Output High, Low | -, 32mA |
| Base Product Number | 74LVC1G06 |