Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
74LVC1G125GV/DG,12
Produttore:
Pacchetto:
5-TSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
74LVC1G125 - Bus buffer/line dr
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
8149
$0.038
$309.662
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 74LVC1G125 |