NXP Semiconductors
Prodotto No:
74LVC1G19GV,125
Produttore:
Pacchetto:
6-TSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
NEXPERIA 74LVC1G19GV - DECODER/D
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 1:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Series | 74LVC |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |