NXP USA Inc.
Prodotto No:
74LVC1G99GD,125
Produttore:
Pacchetto:
8-XSON (2x3)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FUNC, 4 INPUT, CMOS, PDSO8
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
2049
$0.1425
$291.9825
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | Configurable Multiple Function |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-XSON (2x3) |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 4 |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 74LVC1G99 |