NXP Semiconductors
Prodotto No:
74LVC2G66GT,115
Produttore:
Pacchetto:
8-XSON, SOT833-1 (1.95x1)
Batch:
-
Descrizione:
NEXPERIA 74LVC2G66GT - SPST, 2 F
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
3059
$0.095
$290.605
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 5µA |
| Crosstalk | -56dB @ 1MHz |
| -3db Bandwidth | 500MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-XSON, SOT833-1 (1.95x1) |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.65V ~ 5.5V |
| Series | 74LVC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| On-State Resistance (Max) | 10Ohm |
| Switch Circuit | SPST - NO |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Charge Injection | 7.5pC |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Bulk |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 3.9ns, 5ns |