NXP USA Inc.
Prodotto No:
74LVC3G17GM,125
Produttore:
Pacchetto:
8-XQFN (1.6x1.6)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
NOW NEXPERIA 74LVC3G17GM - BUFFE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
2862
$0.095
$271.89
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-XQFN (1.6x1.6) |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 8-XFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Elements | 3 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 74LVC3G17 |