NXP Semiconductors
Prodotto No:
74LVC841AD,118
Produttore:
Pacchetto:
24-SO
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
74LVC841A - 10-BIT BUS-INTERFAC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
600
$0.475
$285
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 10:10 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-SO |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Delay Time - Propagation | 9.5ns |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74LVC841 |