IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
74LVCH162373APVG8
Produttore:
Pacchetto:
48-SSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FUNC, 8 BIT, TRUE OUTPUT, CMOS,
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1025
$0.2755
$282.3875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-SSOP |
| Series | 74LVCH |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Delay Time - Propagation | 2.1ns |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |
| Base Product Number | 74LVCH162373 |