Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
74LVCH16244ADGG,112
Produttore:
Pacchetto:
48-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
74LVCH162 - 16-bit buffer/line d
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
420
$0.684
$287.28
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | 74LVCH |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74LVCH16244 |