Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
74LVCH16245ADL,112
Produttore:
Pacchetto:
48-SSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
499
$0.57
$284.43
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-SSOP |
| Series | 74LVCH |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.2V ~ 3.6V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74LVCH16245 |