IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
74LVCH16601APVG
Produttore:
Pacchetto:
56-SSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
UNIVERSAL BUS TRANSCEIVER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1025
$0.2755
$282.3875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Logic Type | Universal Bus Transceiver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-SSOP |
| Series | 74LVCH |
| Package / Case | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Number of Circuits | 18-Bit |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74LVCH16601 |