Fairchild Semiconductor
Prodotto No:
74LVQ573QSC
Produttore:
Pacchetto:
20-QSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20QSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
360
$0.7885
$283.86
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-QSOP |
| Series | 74LVQ |
| Package / Case | 20-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Delay Time - Propagation | 8.5ns |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |
| Base Product Number | 74LVQ573 |