NXP USA Inc.
Prodotto No:
74LVT16373ADL,112
Produttore:
Pacchetto:
48-SSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BUS DRIVER, LVT SERIES, 2-FUNC,
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
478
$0.5985
$286.083
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-SSOP |
| Series | 74LVT |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Delay Time - Propagation | 2.2ns |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | 64mA, 32mA |
| Base Product Number | 74LVT16373 |