WAGO Corporation
Prodotto No:
756-1500/000-250
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE 5COND 26AWG YLW SHLD 25M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 90% |
| Length | 82.02' (25.00m) |
| Conductor Insulation | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Voltage | 125 V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Yellow |
| Features | - |
| Package | Box |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.268" (6.81mm) |
| Number of Conductors | 5 |