Casa / Crystals / 7M-16.9344MAHK-T
minImg
7M-16.9344MAHK-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7M-16.9344MAHK-T
Descrizione:
CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 16.9344 MHz