Casa / Crystals / 7M-25.000MEIJ-T
minImg
7M-25.000MEIJ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7M-25.000MEIJ-T
Descrizione:
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 25 MHz