Casa / Crystals / 7M-26.000MAHV-T
minImg
7M-26.000MAHV-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7M-26.000MAHV-T
Descrizione:
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
In magazzino : 952
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 26 MHz