Casa / Crystals / 7R-24.000MAAJ-T
minImg
7R-24.000MAAJ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7R-24.000MAAJ-T
Produttore:
TXC CORPORATION
Descrizione:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
In magazzino : 825
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series 7R
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 24 MHz