Casa / Crystals / 7R-27.000MDDQ-T
minImg
7R-27.000MDDQ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7R-27.000MDDQ-T
Descrizione:
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
In magazzino : 1000
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 27 MHz