Casa / Crystals / 7R-38.400MDIQ-T
minImg
7R-38.400MDIQ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7R-38.400MDIQ-T
Produttore:
TXC CORPORATION
Descrizione:
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
In magazzino : 2347
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series 7R
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 38.4 MHz