Casa / Crystals / 7V-13.000MAHJ-T
minImg
7V-13.000MAHJ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
7V-13.000MAHJ-T
Descrizione:
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 7V
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 13 MHz